Strona główna/Dla Uczniów

Dla Uczniów

Znaleziono wiadomości: 102.

Wyniki konkursu plastycznego "Oleśnica w czterech porach roku"

Jako organizatorzy gościliśmy laureatów Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego pod patronatem Burmistrza Oleśnicy „Oleśnica w czterech porach roku”

Mamy finalistkę "zDolnego Ślązaka" z języka niemieckiego.

Julia Szubińska, uczennica klasy VIII B, zdobyła tytuł finalistki zDolnego Ślązaka" z języka niemieckiego.

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy "Leon"

Uczniowie naszej szkoły po raz pierwszy wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym "Leon".

Matematyczne zmagania.

Uczniowie z klasy 3 wzięli udział w konkursie Mistrz Matematyki Klas 3. Uczniowie walczyli o możliwość reprezentowania szkoły w IV Powiatowych Mistrzostwach Matematycznych dla klas III szkół podstawowych.

ZAPRASZAMY DO KONKURSU w ramach akcji Dzień Bezpiecznego Internetu!

Wszystkich członków naszej szkolnej społeczności: uczniów, nauczycieli, pracowników szkoły i Wasze rodziny zapraszamy do podjęcia #offlinechallenge #sp1olesnica i odłączeni się od sieci internetowej na jedyne, wybrane przez Was 24h.

Dzień Bezpiecznego Internetu

Nasza szkoła zgłosiła swój udział w kolejnej edycji Dnia Bezpiecznego Internetu (DBI), który obchodzony jest w lutym z inicjatywy Komisji Europejskiej. Celem tej akcji jest zwrócenie uwagi na kwestię bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych.

Mamy laureatkę piosenki dziecięcej

W sobotę, 1 lutego odbył się 15 Dolnośląski Festiwal Piosenki Dziecięcej DZIECIOPIEWY w Legnicy!

Uczennica na planie filmowym ...

Magdalena Paprocka uczennica naszej szkoły podczas Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wylicytowała dzień na planie filmowym ufundowany przez Panią Irenę Brylewską.

Szkolny kiermasz bożonarodzeniowy

Boże Narodzenie tuż tuż, a u nas właśnie zakończył się Szkolny Jarmark Świąteczny.

Wicemistrzowie powiatu z "Jedynki"

12 grudnia w hali sportowej Mosir w Sycowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Siatkówce Halowej Chłopców przeprowadzane w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.