Strona główna/Aktualności/Szkolny Konkurs Czytania ze Zrozumieniem

Szkolny Konkurs Czytania ze Zrozumieniem

26 Maja 2022

Maj uczniom edukacji wczesnoszkolnej minął w obliczu zmagań z trudną sztuką czytania ze zrozumieniem.

Po klasowych eliminacjach wychowawcy wyłonili po dwoje uczniów, którzy 16 maja uczestniczyli w kolejnym, tym razem szkolnym etapie czytelniczego konkursu.

W zmaganiach wzięło udział 15 uczniów, spośród których wyłoniono 4 zwycięzców.

Wśród uczniów klas I piękny tytuł Mistrza Czytania ze Zrozumieniem zdobył Franciszek Kasztelan (klasa 1a). W kategorii klas II wspomniany tytuł zdobyło dwoje uczniów - Amelia Perczak (klasa 2c) i Wojciech Mastalerz (klasa 2b). Spośród uczniów klas III najlepiej z trudnym tekstem poradził sobie Witold Stępień (klasa 3a) zdobywając tytuł Mistrza Czytania ze Zrozumieniem w kategorii klas III.

Gratulujemy również pozostałym uczestnikom szkolnego konkursu. Trzymamy kciuki za dalsze sukcesy.

Link z przebiegu konkursu -  Szkolny Konkurs Czytania ze Zrozumieniem