Strona główna/Aktualności/Konkurs "Zrób coś fajnego z tworzywa sztucznego"

Konkurs "Zrób coś fajnego z tworzywa sztucznego"

11 Maja 2022

Po dość długim okresie oczekiwania nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu plastyczno-technicznego „Zrób coś fajnego z tworzywa sztucznego”. Każda praca była wyjątkowa i niepowtarzalna. Dlatego też jury po bardzo trudnych naradach podjęło następujące decyzje:

W oddziale przedszkolnym I miejsce zajęła Maja Stefańczyk, II miejsce przypadło Aleksandrze Papiernik, a III miejsce - Jakubowi Tatarek.

W klasach I-III najwyższe miejsce zajął Bartłomiej Żylak, II miejsce przypadło Marysi Stefańczyk, a III - Monice Żmudzińskiej. Wśród uczniów klas I-III Milena Mazepa zdobyła wyróżnienie.

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy zarówno zwycięzcom jak uczestnikom oraz dziękujemy za zaangażowanie.

Kategoria: Konkurs „Zrób coś fajnego z tworzywa sztucznego” [1]
Format Data publikacji Nazwa pliku (kliknij aby pobrać) Pobierz Zobacz
mp4 2022-05-11 Rozstrzygnięcie konkursu "Zrób coś fajnego z tworzywa sztucznego"
ilość pobrań: 40