Strona główna/Aktualności

Znaleziono wiadomości: 802.

Wicemistrzowie powiatu z "Jedynki"

12 grudnia w hali sportowej Mosir w Sycowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Siatkówce Halowej Chłopców przeprowadzane w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Spotkanie w kinie

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Spotkaniu w kinie w ramach programu NHEF. Po prelekcji obejrzeli bardzo ciekawy film pod tytułem "Małpia afera".

Mikołajkowy biwak w 3 a

W tym roku uczniowie z klasy 3 a otrzymali nietypowy prezent od Mikołaja. Żadnej zabawki żadnej, słodkości tylko list, jednak nie taki zwyczajny.

Wyjazd Mikołajkowy Miasteczko Elfów

Uczniowie klasy 1a, 1b oraz 0a wraz ze swoimi wychowawczyniami i opiekunami wybrali się do miasteczka elfów w Ostrowie Wielkopolskim w poszukiwaniu św. Mikołaja.

Z wizytą w przychodni weterynaryjnej

Klasa 2a odwiedziła Przychodnię Weterynaryjną Vethealth, gdzie Pani Ania pokazała, jak wygląda podstawowe badanie psa.

Praca plastyczna ,,Idzie... idzie zima"

Twórczość plastyczna jest bardzo ważną formą działalności dziecka. W procesie tworzenia dziecko wyraża swoje myśli, sposób postrzegania świata, uzewnętrznia swoje uczucia i emocje, rozwija wyobraźnię oraz kształtuje swoje poczucie estetyki.

Andrzejkowe zabawy

Klasa 5 a wraz z wychowawczynią Hanną Musiał - Krzywiecką w piątek zorganizowała zabawę Andrzejkową.

Andrzejki w 1 a

W klasie 1 28.11 odbyła się lekcja andrzejkowa, zakończona wesołą zabawą.

Najlepsi siatkarze w Oleśnicy są w "Jedynce"

26 listopada odbyły się Mistrzostwa Oleśnicy w Siatkówce Chłopców rozgrywane w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Światowy Dzień Pluszowego Misia w 3 a

25 listopad Światowy Dzień Pluszowego Misia, jak tu nie świętować kiedy każdy z uczniów tak bardzo kocha swoje pluszaki...