Strona główna/Aktualności

Znaleziono wiadomości: 806.

Rozwijamy swoje zainteresowania!

Zajęcia świetlicowe to również czas na rozwijanie swoich zainteresowań. Dzieci mogą zająć się tym co lubią i co sprawia im przyjemność. W małych grupach budują relacje przyjaźni. :)

Ferie, ferie i … Dzień Języka Ojczystego.

Dzień Języka Ojczystego, choć przypadał 21 lutego, to uczniowie klasy 2a świętowali go 24 lutego.

Legendy mamy w małym palcu

Przez kilka ostatnich dni uczniowie klasy 3 a omawiali lekturę "Legendy polskie", tym razem jednak nie tak zwyczajnie.

Brygada RR ponownie w akcji!

Podczas ferii nasi wspaniali rodzice, w niedawno odnawionym przez siebie piwnicznym korytarzu tworzyli siedziska dla uczniów. Dodatkowo na szkolnych korytarzach, przy salach przedmiotowych zawieszali, będące ich pomysłem, fototapety.

Od komiksu do teatru cieni.

Na zajęciach kreatywnych uczniowie klasy 3 a poznali czym jest komiks, nauczyli się samodzielnie pisać komiks, osadzać w nim postacie, wprowadzać teksty i myśli postaci widocznych i niewidocznych na danym obrazku.

Cóż to takiego?

Na ostatnich zajęciach uczniowie klasy 3 a zainteresowali się nowym przyrządem w który została wyposażona nasza klasa. Po krótkiej zabawie w zgadywanki do czego ów sprzęt służy, rozpoczęła się burza mózgów na temat tego, co oznacza jego nazwa - WIZUALIZER?

W dniu Świętego Walentego

Zajęcia świetlicowe wcale nie muszą być nudne! W dniu Świętego Walentego dzieci z oddziałów przedszkolnych miały okazję ulepić serca dla swoich najbliższych z masy solnej. Ewelina Adamik

Dzień Bezpiecznego Internetu

Nasza szkoła zgłosiła swój udział w kolejnej edycji Dnia Bezpiecznego Internetu (DBI), który obchodzony jest w lutym z inicjatywy Komisji Europejskiej. Celem tej akcji jest zwrócenie uwagi na kwestię bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych.

Walentynki w SP1

Obchodzimy Święto Zakochanych!

Pan Tablet

Spotkanie dzieci świetlicowych z Panem Tabletem!