Strona główna/Aktualności/Dzień Mamy w 0 C

Dzień Mamy w 0 C

26 Maja 2021

Przez ostatnie dni dzieci z oddziału 0C przygotowywały się do Dnia Mamy. Przez tydzień, podczas zajęć, poznawały wszystkie pojęcia związane z rodziną. Dowiedziały się, czym jest Dzień Rodziny obchodzony 15 maja i skąd wzięła się taka tradycja. Dzieci oglądały różne prezentacje, wykonywały zadania, słuchały wierszy i śpiewały piosenki.

Pojemniki, po wypełnieniu cisteczkami, zostały wraz z laurkami i dyplomami, zapakowane a następnie wręczone Mamom.

Dziękujemy za pomoc Pani Stanisławie Bulandzie i liczymy na dalsza współpracę, a wszystkim MAMOM życzymy Wszystkiego Najlepszego.

K. Kawka

Kategoria: Dzień Mamy w 0 C [1]