Strona główna/Aktualności

Znaleziono wiadomości: 802.

Brygada RR znowu w akcji

Tym razem nasi wspaniali rodzice odnawiali piwniczne korytarze, w których znajdują się szatnie i gdzie wkrótce ma zostać otwarty świeżo remontowany sklepik szkolny.

Uczennica na planie filmowym ...

Magdalena Paprocka uczennica naszej szkoły podczas Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wylicytowała dzień na planie filmowym ufundowany przez Panią Irenę Brylewską.

Seniorzy czytają najmłodszym.

Poczytaj mi „Babciu, poczytaj mi dziadku” - pod takim hasłem rozpoczął się cykl spotkań oleśnickich seniorów Dziennego Domu Senior Plus z dziećmi klas zerowych.

Odwiedziny Mai i Tośka

Wczoraj naszą świetlicę odwiedziły puchate króliczki - Maja i Tosiek. Wiemy już, że uszy to słuchy, nogi - skoki a króciutki ogonek to omyk.

WOŚP w SP 1

W czwartek i piątek w naszej szkole odbyła się zbiórka na WOŚP, w której wszyscy uczniowie i nauczyciele prężnie wzięli udział podczas zbiórki udało się uzyskać kwotę 1141,61 zł za co bardzo wszystkim DZIĘKUJEMY.

Zeróweczki w Krainie Elfów.

Dnia 8 stycznia nasi zerówkowicze z grup 0b i 0c udali się na wycieczkę do Kreatywnego Obiektu Multifunkcyjnego w Miliczu.

Orszak Trzech Króli

6 stycznia ulicami naszego miasta przeszedł Orszak Trzech Króli.

Wigilia klasy 3 a

W czwartkowy wieczór w klasie 3 a odbyła się niezwykła Wigilia, niezwykła dlatego, że uczestniczyli w niej uczniowie i ich rodzice.

Szkolny kiermasz bożonarodzeniowy

Boże Narodzenie tuż tuż, a u nas właśnie zakończył się Szkolny Jarmark Świąteczny.

Uczniowie jedynki w Dreźnie

Kombinacja piątku z trzynastym dniem miesiąca wywołuje u niektórych panikę. Dla nas ten dzień był wyjątkowy. Wycieczka do Niemiec dostarczyła nam wielu okazji do zachwytu.