Strona główna/Aktualności

Znaleziono wiadomości: 801.

Rozstrzygnięcie konkursu na wykonanie budki lęgowej i domku dla owadów

Miło nam ogłosić wyniki i przedstawić laureatów konkursu na wykonanie budki lęgowej oraz/lub domku dla owadów.

List Dolnośląskiego Kuratora Oświaty

List Dolnośląskiego Kuratora Oświaty, pana Romana Kowalczyka, kierowany do Dyrektorów placówek oświatowych i Nauczycieli.

3 B maluje węglem martwą naturę

Do czego służy węgiel ? A może można coś nim narysować ? Uczniowie klasy 3b zamienili się w artystów, by narysować węglem martwą naturę. Zapraszamy do obejrzenia efektów ich pracy.

Klasa 3b poznała historię Księstwa oleśnickiego.

14 maja klasa 3b poznała historię Księstwa oleśnickiego. Zapraszamy na relację.

Klasa 3a uczestniczy w webinarium

Klasa 3a, realizując projekt MegaMisji Fundacji Orange brała udział w spotkaniu on-line z panem Krzysztofem Jaworskim, który przypomniał uczniom historię Scratcha.

Dzień Patrona Szkoły

W dniu dzisiejszym obchodziliśmy Święto Patrona Szkoły

Jubileusz oleśnickich instytucji kultury

Z okazji obchodzonego w 2021 roku 75-lecia działalności instytucji kultury w naszym mieście w ramach "Oleśnickiego Maja" została przygotowała prezentacja ukazująca współpracę szkoły z instytucjami kultury na przestrzeni lat. Zapraszamy do jej obejrzenia.

Rozstrzygnięcie konkursu "EKO - zabawka".

Miło nam ogłosić wyniki i przedstawić laureatów konkursu, który został zorganizowany dla uczniów oddziałów przedszkolnych na EKO - zabawkę.

Sukcesy naszych uczniów w Lekkoatletycznym Czwórboju Przyjaźni

Uczniowie naszej szkoły z dużymi sukcesami wystartowali w Lekkoatletycznym Czwórboju Przyjaźn, który odbył się 06 maja w ramach Oleśnickich Igrzysk Dzieci. Zapraszamy na relację.

Lektura w pudełku

Uczniowie klasy 3a książkę Hugh Lofting’a „Doktor Dolittle i jego zwierzęta” omawiali, tworząc lekturowe pudełka nawiązujące do przygód Jana Dolittle oraz jego ukochanych zwierząt.