Strona główna/Aktualności

Znaleziono wiadomości: 802.

Jedziemy do Krzyżowej

08 czerwca  stu uczniów naszej szkoły wyjechało na wycieczkę do Międzynarodowego Centrum Konferencyjnego "Krzyżowa". Był to jeden z elementów realizacji programu „Dobra szkoła - lepszy uczeń”.

Wręczenie nagród i dyplomów za konkurs

W piątek, 11 czerwca w auli szkolnej nastąpiło wręczenie dyplomów i nagród uczestnikom konkursu na wykonanie budki lęgowej dla ptaków oraz/lub domku dla pożytecznych owadów.

Tajemnice przyrodnicze szkolnego podwórka

Dnia 15 czerwca uczniowie klasy 1b prowadzili obserwację przyrodniczą zwierząt, które żyją na terenie wokół naszej szkoły. Zapraszamy na relację.

Zbiórka na ośrodek adopcyjny dla zwierząt Przytul Pyska

Podsumowanie zbiórki na ośrodek adopcyjny dla zwierząt Przytul Pyska oraz spotkanie z mieszkańcem ośrodka - młodym koziołkiem.

Klasa 2 B na wycieczce szlakiem oleśnickich zabytków.

Uczniowie klasy 2B po raz kolejny wybrali się na wycieczkę szlakiem Oleśnickich zabytków. Tym razem w dwugodzinny spacer po mieście zabrała ich przewodniczka, Pani Dorota Karlińska. Zapraszamy na relację.

Zajęcia w ramach Ogólnopolskiej Akcji Edukacyjnej "My nie gryziemy".

Dnia 2. czerwca dzieci oddziałów przedszkolnych i klas 1-szych naszej szkoły wzięły udział w zajęciach organizowanych w ramach Ogólnopolskiej Akcji Edukacyjnej "My nie gryziemy". Zapraszamy na relację.

Z wirtualu do realu klasy 6a.

Ucznowie klasy 6 a dzielą się wrażeniami po powrocie do nauki stacjonarnej.

Logowanie do dziennika elektronicznego.

Informujemy, że nastąpiły zmiany w sposobie logowania do dziennika elektronicznego.

Dzień Dziecka w naszej szkole

W dniu dzisiejszym obchodziliśmy wyjatkowy Dzień - Dzień Dziecka

Dzień Dziecka w 0 C

1 czerwca to dla wszystkich dzieci bardzo oczekiwany dzień. Dzieci całego świata i te duże i te małe obchodzą swoje święto - Dzień Dziecka. Uczniowie oddziału przedszkolnego 0 C również świętowali ten dzień.