Strona główna/Aktualności/Wycieczka klasy 1 a i 1 c do Wioski Indiańskiej

Wycieczka klasy 1 a i 1 c do Wioski Indiańskiej

23 Czerwca 2022

Przed samym zakończeniem roku szkolnego uczniowie z klasy 1a i 1c wybrali się na wycieczkę do Wioski Indiańskiej Pocahontas, aby wzbogacić wiedzę na temat Indian, usprawnić swój rozwój fizyczny, spryt, sprawność ruchową i przezwyciężyć swoje lęki i obawy.

Podczas wielu zabaw ruchowych, torów przeszkód, labiryntów uczniowie z uśmiechem na twarzy rozwijali swój spryt i szybkość. Z kolei ppodczas gry na bębnach rozwijali poczucie rytmu, jak również współdziałania, współtworzenia jednej całości. Pomiędzy zadaniami był czas na odpoczynek, zjedzenie pysznych kiełbasek i zdobycie wielu zadaniowych pieczątek.

Zabawie, śmiechom i okrzykom nie było końca. Po wykonaniu wszystkich zadań uczniowie otrzymali indiańskie pióra na znak przynależności do indiańskiej społeczności.

Podczas powrotu w autokarze wszyscy jednogłośnie stwierdzili, że to była świetna zabawa.

K. Kawka