Strona główna/O szkole/Programy i projekty/Projekt „Równe szanse po COVID-19 w oleśnickich (..)

Projekt „Równe szanse po COVID-19 w oleśnickich szkołach podstawowych”

Projekt pn. „Równe szanse po COVID-19 w oleśnickich szkołach podstawowych” jest realizowany w ramach Priorytetu 10 Edukacja, Działanie 10.2. Zapewnienie równego dostępu do wysokiej jakości edukacji podstawowej, gimnazjalnej i ponadgimnazjalnej, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Projekt jest realizowany przez Gminę Miasto Oleśnica.

Celem głównym projektu jest wzrost kompetencji kluczowych i umiejętności uniwersalnych oraz właściwych postaw niezbędnych na rynku pracy, poprzez niwelowanie deficytów spowodowanych epidemią Covid-19 i długotrwałą nauką zdalną.

u

u1

Kategoria: Projekt "Równe szanse po COVID 19 w oleśnickich szkołach podstawowych [1]
Format Data publikacji Nazwa pliku (kliknij aby pobrać) Pobierz Zobacz