Strona główna/Dla Rodziców

Znaleziono wiadomości: 64.

ZAPRASZAMY DO KONKURSU w ramach akcji Dzień Bezpiecznego Internetu!

Wszystkich członków naszej szkolnej społeczności: uczniów, nauczycieli, pracowników szkoły i Wasze rodziny zapraszamy do podjęcia #offlinechallenge #sp1olesnica i odłączeni się od sieci internetowej na jedyne, wybrane przez Was 24h.

Dzień Bezpiecznego Internetu

Nasza szkoła zgłosiła swój udział w kolejnej edycji Dnia Bezpiecznego Internetu (DBI), który obchodzony jest w lutym z inicjatywy Komisji Europejskiej. Celem tej akcji jest zwrócenie uwagi na kwestię bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych.

Bezpieczeństwo dzieci podczas ferii zimowych

Centrum Rozwoju Lokalnego kontynuując swoją misję edukacyjną w tak ważnym obszarze jak bezpieczeństwo, we współpracy z Komendą Powiatową Policji w Zawierciu przygotowało materiał filmowy zawierający 10 porad dotyczących bezpieczeństwa dzieci podczas zimowego wypoczynku.

Seniorzy czytają najmłodszym.

Poczytaj mi „Babciu, poczytaj mi dziadku” - pod takim hasłem rozpoczął się cykl spotkań oleśnickich seniorów Dziennego Domu Senior Plus z dziećmi klas zerowych.