Strona główna/Dla Rodziców

Znaleziono wiadomości: 64.

Prezentacja multimedialna dla rodziców uczniów klas pierwszych

Przedstawiamy prezentację multimedialną przygotowaną dla rodziców przyszłorocznych uczniów klas pierwszych.

Prezentacja multimedialna dla rodziców przyszłorocznych oddziałów przedszkolnych

Przedstawiamy prezentację multimedialną przygotowaną dla rodziców przyszłorocznych uczniów oddziałów przedszkolnych.

Logowanie do dziennika elektronicznego.

Informujemy, że nastąpiły zmiany w sposobie logowania do dziennika elektronicznego.

Rozstrzygnięcie konkursu na wykonanie budki lęgowej i domku dla owadów

Miło nam ogłosić wyniki i przedstawić laureatów konkursu na wykonanie budki lęgowej oraz/lub domku dla owadów.

List Dolnośląskiego Kuratora Oświaty

List Dolnośląskiego Kuratora Oświaty, pana Romana Kowalczyka, kierowany do Dyrektorów placówek oświatowych i Nauczycieli.

Rekrutacja - potwierdzenie woli przyjęcia dziecka

Zgodnie z harmonogramem rekrutacji na rok szkolny 2021/2022 prosimy rodziców o potwierdzenie woli przyjęcia dziecka do oddziału przedszkolnego i do klasy I.

Obwody szkół

Udostępniamy obowiązującą uchwałę Rady Miasta Oleśnicy nr XI/103/2019 z dnia 29. sierpnia 2019 r.,w której wyszczególnione są obwody ulic przynależne do poszczególnych szkół.

Zapraszamy do Jedynki!

W związku z rozpoczętą rekrutacją do szkół podstawowych i oddziałów przedszkolnych uczniowie klasy 4a postanowili zachęcić najmłodszych do rozpoczęcia niezwykłej przygody z nauką w murach naszej szkoły.

Rekrutacja

Zapraszamy do zapoznania się z zasadami rekrutacji do oddziałów przedszkolnych i klas pierwszych w roku szkolnym 2021/2022

Mówimy NIE depresji !

Uczestniczymy w miejskim programie przeciwdziałania depresji wśród dzieci i młodzieży pod hasłem "Mówimy NIE depresji".  W zwiazku z tym przedstawiamy prezentację multimedialną przygotowaną przez panią Małgorzatę Bazan i panią Kamilę Okoń - Domańską.