Strona główna/Aktualności/"Przerwa na czytanie"

"Przerwa na czytanie"

20 Października 2022

Serdecznie zapraszamy uczniów, nauczycieli i pracowników naszej szkoły do wzięcia udziału w III międzynarodowej edycji VII ogólnopolskiej akcji bicia rekordu w liczbie osób czytających na przerwie pt. ,,Przerwa na czytanie - bicie rekordu w czytaniu na przerwie."

Wydarzenie organizowane jest w ramach Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych oraz kampanii społecznej Cała Polska czyta dzieciom.

Akcja odbędzie się 27 października na przerwie, po trzeciej lekcji, w specjalnie przygotowanych sferach na każdym piętrze naszej szkoły.

W tym dniu niech każdy przyniesie swoją ulubioną książkę lub wypożyczy ją z biblioteki szkolnej i przyłącz się do akcji. Mile widziane przebranie za bohatera literackiego.

Liczymy na Was!

Podobne wiadomości: