Strona główna/Aktualności/Dzień Dziecka w 0 C

Dzień Dziecka w 0 C

1 Czerwca 2021

1 czerwca to dla wszystkich dzieci bardzo oczekiwany dzień. Dzieci całego świata i te duże i te małe obchodzą swoje święto - DZIEŃ DZIECKA.

W grupie 0C w dniu dzisiejszym świętowały wszystkie dzieci. Na początku było trochę wspólnej zabawy, potem kilka filmów o dzieciach z różnych stron świata i o tym, czym jest Dzień Dziecka. Dzieci określiły kto może obchodzić to święto.  Podczas zabawy ustalono również co dzieci lubią najbardziej i układano treści wierszy z obrazków.

Nadeszła w końcu chwila na śniadanie, dziś nietypowe bo urozmaicone przepysznymi plackami wykonanymi przez rodziców dla swoich pociech. No i w końcu wspólne odśpiewanie STO LAT dla wszystkich dzieci i rozdanie prezentów, które sprawiły dzieciom mnóstwo radości.

Kiedy już wydawało by się, że to koniec niespodzianek grupa 0C przeniosła się do klasowego kina gdzie, zjadając pyszne chrupki, uczniowie obejrzeli wesołą bajkę o dzieciach.

K. Kawka

Podobne wiadomości: