Strona główna/Aktualności

Znaleziono wiadomości: 809.

"W marcu jak w garncu" - uczniowie grupy 0C wiedzą już, co znaczy to przysłowie.

Uczniowie grupy 0 C poznali znaczenie wiosennego przysłowia "W marcu jak w garncu". Przy okazji zrozumieli, jak ważne przy zmiennej, marcowej pogodzie jest odpowiednie zadbanie o swoje zdrowie.

Edukacja muzyczna w klasie 2 B

Uczniowie klasy 2B, w ramach zadania domowego, samodzielnie przygotowali własne bębenki, z których korzystają w trakcie zajęć. Zapraszamy na relację z ich gry.

Dzień Osób z Zespołem Downa

21 marca obchodzony jest Światowy Dzień Osób z zespołem Downa, którego celem jest uświadomienie, że osoby z zespołem Downa mają takie same potrzeby jak osoby pełnosprawne. Oczekują szacunku, tolerancji i akceptacji.

Lekcje z lekturą w klasie 2 B

Uczniowie klasy 2B zainspirowani lekturą ,, Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek " wykonali  własne skarpetki, którym dodali ,, ludzkie cechy "

Challenge na rzecz pani Joanny Ślusarczyk

Uczniowie naszej szkoły podjęli wyzwanie i dołączyli do akcji charytatywnej na rzecz chorej nauczycielki nasze szkoły.

Dzień Matematyki w klasie 3 A

12 marca to wyjątkowy dzień dla wszystkich kochających matematykę. W tym dniu królowa nauk ma swoje święto. Klasa III a aktywnie się do niego przyłączyła.

Klasowy konkurs kaligrafii w klasie 1 C

21 lutego 2021 roku w dniu Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego w klasie 1 C odbył się klasowy konkurs kaligrafii.

Dzień Kobiet w 1 C

Chłopcy z klasy 1 C również pamiętali o Dniu Kobiet.

Obwody szkół

Udostępniamy obowiązującą uchwałę Rady Miasta Oleśnicy nr XI/103/2019 z dnia 29. sierpnia 2019 r.,w której wyszczególnione są obwody ulic przynależne do poszczególnych szkół.

Pasowanie uczniów klas pierwszych na czytelnika

04.03. br. w bibliotece szkolnej odbyła się bardzo ważna uroczystość PASOWANIA na CZYTELNIKA uczniów klas pierwszych.