Strona główna/Aktualności/Spotkanie z autorką książek dla dzieci, młodzieży i (..)

4 Kwietnia 2022

W piątek uczniowie z klasy 1c mieli możliwość uczestniczenia w spotkaniu autorskim z panią Magdaleną Zarębską, a to za sprawą zaproszenia, które otrzymali z Oleśnickiej Biblioteki Publicznej im. Mikołaja Reja.

Spotkanie rozpoczęło się przedstawieniem gości i zaprezentowaniem najnowszej książki "Witaj nam maluszku!", która opowiada o najważniejszych miejscach i zabytkach Oleśnicy. Tekst został podparty pięknymi zdjęciami, a czytać pomagał ciekawy gość, którym była przezabawna pacynka.

Spotkanie na uczniach wywarło wielkie wrażenie, udział w krótkich zajęciach uświadamiających, jak wiele osób potrzeba do wydania książki, wywołało wielkie zainteresowanie.

Na sam koniec spotkania uczniowie mogli nabyć wybraną książkę, którą podpisała i zadedykowała sama autorka. Uczniowie byli zachwyceni spotkaniem z autorką książek, które im się naprawdę spodobały bo czytali je już wcześniej z wielką przyjemnością.

K. Kawka

Spotkanie z autorką książek dla dzieci, młodzieży i dorosłych - panią Magdaleną Zarębską.