Strona główna/Aktualności

Znaleziono wiadomości: 801.

Klasowe spotkania wigilijne

Tradycyjnie, jak co roku, przed Świętami Bożego Narodzenia w naszej szkole odbyły się Wigilie klasowe.

Konkurs na stroik bożonarodzeniowy

W grudniu dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz uczniowie klas I-III wzięli udział w konkursie plastyczno-technicznym na niepowtarzalny stroik bożonarodzeniowy.

Kamishibai w 0a

Omawiając świąteczną tematykę, dzieci z grupy 0a poznały góralską legendę o bożonarodzeniowej choince, wykorzystując sztukę teatralną Kamishibai, czyli teatrzyk obrazkowy ukryty w "drewnianej skrzynce".

Mamy stypendystę !

Uczeń naszej szkoły, Kornel Pawłowski za swoje osiągnięcia sportowe otrzymał stypendium sportowe z Programu Stypendialnego „zDolny Śląsk”.

Zajęcia przyrodnicze w klasie 1 A

Uczniowie klasy 1A podczas zajęć przyrodniczych przygotowali eko karmniki, dbając tym samym o ptaki zimą i naszą planetę.

Regulamin zdalnego nauczania

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem zdalnego nauczania w Szkole Podstawowej nr 1 w Oleśnicy

Wycieczka do Hydropolis

14 grudnia klasa 1 b wybrała się na wycieczkę szkolną do wrocławskiego Hydropolis.

Wycieczka do Zamku Grodno

Uczniowie klasy 1c wybrali się na poszukiwanie Mikołaja a przy okazji zwiedzili przepiękne ruiny Zamku Grodno.

Serce za Odwagę

Dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz uczniowie klas I-III aktywnie włączyli się do akcji „Serce za Odwagę”, której celem jest własnoręczne wykonanie kartek świątecznych dla Weteranów Wojennych mieszkających w Polsce, Białorusi, na Litwie czy Ukrainie.

Świąteczne skrzaty

Uczniowie klasy 3 B w ramach zajęć plastyczno-technicznych samodzielnie wykonali świąteczne skrzaty