Strona główna/Aktualności

Znaleziono wiadomości: 802.

Lektura na rowerze

Uczniowie klasy 2C mieli okazję pracować z jedną z najnowszych lektur pt. " Mania dziewczyna inna niż wszystkie" autorstwa Julity Grodek.

Podziękowanie

Bardzo dziękujemy oleśniczaninowi Kacprowi z Poczdamu za dostarczenie darów dla uchodźców z Ukrainy przebywających w Szkole Podstawowej nr 1 w Oleśnicy

Obchody Pierwszego Dnia Wiosny

Pierwszy Dzień Wiosny w naszej szkole był bardzo radosnym i kolorowym dniem, a to za sprawą gry terenowej "W poszukiwaniu oznak Wiosny"

Dzień Kolorowej Skarpetki

21 marca obchodziliśmy w szkole Dzień Kolorowej Skarpetki, czyli Światowy Dzień Osób z Zespołem Downa.

"Smerfiaki" zdobyły kolejną sprawność

Na ostatnich zbiórkach zuchy z gromady "Smerfiaki" zdobyły kolejną sprawność zespołową.

Uczniowie klasy 1 C poznają lekturę "Pilot i ja"

Uczniowie klasy 1c po raz kolejny przekonali się, że czytanie lektur jest super zabawą.

Dzień wody w naszej szkole.

Uczniowie świetlicy szkolnej obchodzili, przypadający na 22 marca Światowy Dzień Wody.

Klasowy konkurs poetycki w 1 A

Klasa 1a brała udział w klasowym konkursie poetyckim pt." Wiersz do Słońca".

Pasowania uczniów klas pierwszych na Czytelnika

W dniach 17 i 18.03. br w bibliotece szkolnej odbyła się ważna uroczystość Pasowania uczniów klas pierwszych na Czytelnika.

Bieg RUN FOR HELP dla Ukrainy

Dziś uczniowie CKiW OHP wzięli udział w wirtualnym biegu RUN FOR HELP dla Ukrainy organizowanym przez Fundację "Słonie na Balkonie", zajmującą się leczeniem dzieci po traumie.