Strona główna/Aktualności/ZAPRASZAMY DO KONKURSU w ramach akcji Dzień Bezpiecznego (..)

ZAPRASZAMY DO KONKURSU w ramach akcji Dzień Bezpiecznego Internetu!

25 Lutego 2020

Wszystkich członków naszej szkolnej społeczności: uczniów, nauczycieli, pracowników szkoły i Wasze rodziny zapraszamy do podjęcia  #offlinechallenge #sp1olesnica i odłączeni się od sieci internetowej na jedyne, wybrane przez Was 24h. Po co? Żeby spędzić czas w nietypowy sposób, pobyć ze sobą i odkryć swoje nawyki związane z korzystaniem z sieci. Dacie radę! Wierzymy, że tak!

Tych z Państwa, którzy będą chcieli podzielić się z nami swoimi wynikami i przemyśleniami pod hashtagiem #offlinechallenge #sp1olesnica wraz z Radą Rodziców ZAPRASZAMY DO KONKURSU, do którego można zgłaszać posty w terminie do 04 marca 2020 r. Szczegółowy REGULAMIN znajduje się na naszej stronie internetowej

Kategoria: Powiązane pliki [2]
Format Data publikacji Nazwa pliku (kliknij aby pobrać) Pobierz Zobacz