Strona główna/Aktualności/Wyjazd Mikołajkowy Miasteczko Elfów

Wyjazd Mikołajkowy Miasteczko Elfów

2 Grudnia 2019

Uczniowie klasy 1a, 1b oraz 0a wraz ze swoimi wychowawczyniami i opiekunami wybrali się do miasteczka elfów w Ostrowie Wielkopolskim w poszukiwaniu św. Mikołaja.

Swoją przygodę rozpoczęli od spotkania z elfem, który wprowadził wszystkich w niezwykły nastrój, a następnie sprowadził na spotkanie św. Mikołaja. Wspólne zabawy i śpiewanie kolęd były niezapomnianą przygodą, którą będziemy pamiętać przez długi czas. Po spotkaniu ze św. Mikołajem i jego pomocnikami, wybraliśmy się do sali edukacyjnej, w której zjedliśmy przepyszne pierniczki i wykonaliśmy swoje świąteczne wianuszki oraz co najważniejsze wrzuciliśmy do skrzynki nasze listy z prośbami o wymarzone prezenty. Po warsztatach wybraliśmy się na przejażdżkę bryczką, w której konie wyglądały jak prawdziwe renifery ;).

Czas spędzony w miasteczku elfów był magiczny, aż szkoda było nam wracać z powrotem.