Strona główna/Aktualności/Wręczenie nagród i dyplomów za konkurs

Wręczenie nagród i dyplomów za konkurs

15 Czerwca 2021

W piątek, 11 czerwca w auli szkolnej nastąpiło wręczenie dyplomów i nagród uczestnikom konkursu na wykonanie budki lęgowej dla ptaków oraz/lub domku dla pożytecznych owadów. Konkurs zorganizowała Rada Rodziców wraz z Zespołem Nauczycieli Przedmiotów Matematyczno-Przyrodniczych naszej szkoły.

I miejsce w konkursie ex aeguo zajęli Liliana Surma i Bartłomiej Żylak, oboje z klasy 1 C. II miejsce zajęła  Nadia Telka z klasy 2 A, a III miejsce - Damian Ostapski z klasy 6 A.

Laureaci konkursu otrzymali nagrody rzeczowe ufundowane przez Radę Rodziców, natomiast wszyscy uczestnicy otrzymali upominki sprezentowane przez Urząd Miasta Oleśnica w ramach programu ekologicznego „Oleśnica zasilana nauturą”.

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy uczniom za udział w konkursie.