Strona główna/Aktualności/"Szkoły Pełne Talentów"

"Szkoły Pełne Talentów"

3 Września 2024

Szanowni Państwo,

nasza szkoła po raz kolejny uczestniczy w kampanii sieci Lidl pod tytułem "Szkoły Pełne Talentów". Akcja polega na przekazywaniu Talenciaków (specjalnych kuponów) na rzecz wybranej szkoły.

Talenciaki otrzymują klienci sieci Lidl w zamian za każde 50 złotych wydane na zakupy zawierające przynajmniej jeden owoc lub warzywo. Zebrane w ten sposób Talenciaki można przekazać szkole na 2 sposoby:

1. elektronicznie - skanując kod QR lub wpisując go ręcznie na stronie https://szkoly.lidl.pl/Talenciaki/daneSzkoly/55902
  2. fizyczne - wrzucając kupon w szkole do wystawionych specjalnych pudełek.

Zgromadzone Talenciaki będziemy wymieniać na nowoczesne wyposażenie szkoły.

Im więcej nauczycieli, uczniów, rodziców, przyjaciół szkoły i znajomych włączy się w akcję „ Szkoły Pełne Talentów” i pomoże w zbieraniu Talenciaków dla naszej szkoły, tym więcej nagród uda się odebrać.

Talenciaki