Strona główna/Aktualności/Rozpoczęliśmy Nowy Rok Szkolny

Rozpoczęliśmy Nowy Rok Szkolny

3 Września 2024

2 września 2024 roku w naszej szkole odbyła się inauguracja roku szkolnego 2024/2025.

Wydarzenie rozpoczął uroczysty apel o godz. 9.00 dla klas edukacji wczesnoszkolnej oraz klas 4-8, a o godz. 12.00 dla oddziałów przedszkolnych.

Na szkolnym placu apelowym zgromadzili się licznie uczniowie i ich rodzice, nauczyciele oraz pracownicy szkoły. Swoją obecnością zaszczycili nas: Pani Wiceburmistrz Edyta Małys-Niczypor oraz przewodniczący Rady Rodziców - pan Grzegorz Żyła.

Pani Dyrektor, Maria Kaczmarek-Łysek powitała wszystkich zebranych. Przedstawiła wychowawców klas, a także przekazała podstawowe informacje na temat organizacji pracy szkoły w roku szkolnym 2024/2025. Życzyła uczniom dobrych wyników w nauce, a rodziców zaprosiła do współpracy na rzecz szkoły.

Uczniowie przedstawili krótki program artystyczny witający nowy rok szkolny.

Ważnym akcentem było przypomnienie 85. rocznicy wybuchu II wojny światowej. Cała społeczność szkolna minutą ciszy uczciła pamięć osób, które zginęły walcząc o wolność naszej Ojczyzny.

Wyróżnieni uczniowie odebrali stypendia Burmistrza Miasta Oleśnicy za bardzo dobre wyniki w nauce, a także za szczególne osiągnięcia artystyczne i sportowe.

Następnie uczniowie udali się do klas na spotkanie ze swoimi wychowawcami.

Życzymy wszystkim uczniom wielu sukcesów i wytrwałości w nowym roku szkolnym !

Adelina Jarmuszewicz

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2024/2025