Strona główna/Aktualności/Światowy Dzień Zwierząt na zajęciach w świetlicy (..)

Światowy Dzień Zwierząt na zajęciach w świetlicy szkolnej

4 Października 2022

Podczas dzisiejszego Światowego Dnia Zwierząt uczniowie świetlicy postanowili wykonać gigantyczną pracę plastyczną jako laurkę dla zwierzaków z okazji ich święta.

Każdy z uczniów uwielbia zwierzaki, niektórzy swojego ukochanego pupila mają w domu, a niektórzy marzą o tym, aby mieć.

Podczas zajęć pokreśliliśmy, jak ważne jest, aby każdego dnia pamiętać o zwierzętach w naszym otoczeniu i jak wielu z nich dzieje się krzywda. Uczniowie dyskutowali na temat tego, że zwierzę to nie zabawka i zwrócili uwagę na obowiązki wynikające z ich posiadania.

Po zakończeniu zajęć na korytarzu szkoły pojawił się wielki plakat, poskładany z prac uczniów. Zaznaczę tylko że nie widzieli jak będzie wyglądał plakat, każdy kolorował swój własny fragment.

Zapraszamy do galerii.

K. Kawka