Strona główna/Aktualności/Sukcesy biegowe naszego ucznia

Sukcesy biegowe naszego ucznia

23 Maja 2024

Dnia 22.05.2024 roku na stadionie miejskim w Oleśnicy odbył się "V Memoriał Wiesława Kiryka", którego organizatorem jest WKS Oleśniczanka.

Naszą szkołę reprezentowali: Franciszek Hajduk, Oliwier Gierlitz, Miłosz Wojcieszak, Franciszek Grudniewski, Ferdynand Gajos, Nadia Seweryńska, Weronika Wieczorek, Zuzanna Głodek, Liliana Flis, Anastazja Izawitko, Maja Musialska oraz Jan Mróz.

Uczniowie rywalizowali w trzech konkurencjach biegowych - na 100 m, 300m i 600 m.

W biegu na 600 m II miejsce zajął Ferdynand Gajos. Uczeń ten z powodzeniem startował również w biegu na 100 m plasując się na III miejscu.

Każdy uczestnik zdobył nowe doświadczenie i mógł skorzystać z atrakcji zapewnionych przez organizatorów.