Strona główna/Aktualności/"Razem na święta" w 1 c

"Razem na święta" w 1 c

21 Grudnia 2020

W ostatnich tygodniach przed świętami klasa 1 C wzięła udział w akcji ,,Razem na święta". W ramach tego przedsięwzięcia uczniowie przygotowali kartki świąteczne z życzeniami, które mogli podarować osobom samotnym: sąsiadom lub znajomym z okolicy. Kolejnym zadaniem było wykonanie dekoracji na bazie bombki styropianowej. W trakcie tych prac każdy uczeń użył wyobraźni oraz swoich zdolności plastycznych. Wykorzystując różnego rodzaju materiały dzieci stworzyły niepowtarzalne kompozycje. Podczas pracy śpiewaliśmy kolędy poznane w oddziale przedszkolnym oraz uczyliśmy się nowych. Pomimo, iż były to zajęcia online, a trójka dzieci pracowała ze szkoły nie przeszkodziło to w stworzeniu świątecznej atmosfery.

M. Sadłowska, A. Rusnak

Podobne wiadomości: