Strona główna/Aktualności/Kartki świąteczne w wykonaniu uczniów klasy 1 b, 3 b i 8 (..)

Kartki świąteczne w wykonaniu uczniów klasy 1 b, 3 b i 8 a

21 Grudnia 2020

W ramach akcji "Razem na święta" uczniowie naszej szkoły wykonali kartki świąteczne.

Uczniowie klasy 8 a wykonali kartki świąteczne dla sąsiadów, osób samotnych oraz pracowników służby zdrowia.

kartki 8 a

Uczniowie klasy 1 b podczas zajęć online wykonali wspaniałe świąteczne kartki z życzeniami, które przekazały swoim sąsiadom, wrzucając je do skrzynek pocztowych. Zgodnie z celem inicjatywy omówili, jak ważne jest niesienie pomocy innym oraz budowanie więzi międzypokoleniowych. Ręcznie wykonane kartki i piękne życzenia z pewnością były miłą świąteczną niespodzianką.

kartki 1 b

Z kolei uczniowie klasy 3 b wykonali kartki świąteczne dla swoich bliskich. Wychowawczyni klasy również wykonała kartki dla swoich uczniów i wysłała je pocztą.

Podobne wiadomości: