Strona główna/Aktualności/Powiatowy Trójbój Lekkoatletyczny

Powiatowy Trójbój Lekkoatletyczny

6 Czerwca 2024

04 czerwca 2024 roku odbył się drużynowy Powiatowy Trójbój Lekkoatletyczny, w którym udział wzięli uczniowie klas I i II.

Zawody odbyły się na Stadionie Miejskim w Oleśnicy.

Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny 10 osobowe, składające się z 5 dziewczynek i 5 chłopców z każdego rocznika.

Uczniowie zmagali się w następujących konkurencjach: bieg na 60m, skok w dal i rzut piłeczką palantową.

Dzieci z klasy I zajęły IV miejsce, natomiast uczniowie klas II - V miejsce. Obu drużynom zabrakło niewiele do miejsca na podium.

Reprezentantami klas I byli:  Jakub Adamek, Gajewski Kamil, Grudniewska Antonina, Kowalczyk Julianna, Młotkowski Maria, Poździoch Aleksander, Tomaszewska Helena, Wabiszczewicz Leopold, Żmudziński Milan, Jaroszyńska Klaudia.

Z kolei reprezentanci klas II to: Banaszak Mikołaj, Bukuli Adam, Fisher Lena, Gęsicka Barbara, Michalski Filip, Piasecka Hanna, Piątek Róża, Praczyk Franciszek, Smolak Lilianna, Tatarek Jakub.

Natomiast 05 czerwca 2024 roku odbyły się te same zawody sportowe dla uczniów klas III i IV.

Naszą szkołę również reprezentowały dwie drużyny - po jednej z każdej kategorii wiekowej.

Zarówno uczniowie klas III, jak i IV zajęli IV miejsce w powiecie.

Reprezentantami klas III byli: Brzozowski Franciszek, Duszyński Franciszek, Gierlitz Amelia, Grudniewski Jan, Litwa Franciszka, Mieczkowska Alicja, Mazepa Milena, Młotkowski Łukasz, Tomaszewska Pola, Wabiszczewicz Bruno.

Z kolei reprezentanci klas IV to: Adamek Franciszek, Klemka Liliana, Knapek Amelia, Kozioł Jakub, Kurczab Stanisław, Młotkowski Piotr, Popiel Natalia, Tatarek Hanna, Żmudzińska Monika.