Strona główna/Aktualności/Pierwsze dni po wakacjach w klasie 1c.

Pierwsze dni po wakacjach w klasie 1c.

6 Września 2021

Przez pierwsze dni szkoły uczniowie klasy 1 C poznawali nowych kolegów, koleżanki, jak również nową klasę i jej wystrój. Wykonywali wizytówki za pomocą obrazków, które omówili, prezentując się przed resztą klasy.

Przypominali sobie zasady, jakimi należy się kierować w szkole jak również w drodze do szkoły. Odkrywali magiczne moce odblasków i  przeprowadzali eksperymenty pozwalające przekonać się jak działają. Swoją wiedzę sprawdzali podczas wykonywania kolorowych kart pracy.

Po omówieniu wszystkich ważnych spraw nadszedł czas na trochę ruchu na szkolnym boisku, placu zabaw i w sali. Zajęcia zakończyły się oglądaniem "Morskiej przygody" jaką przeżyli Lolek i Bolek i wykonaniem przepięknych prac na pożegnanie wakacji.

K. Kawka

Pierwsze dni po wakacjach w klasie 1c.