Strona główna/Aktualności/Nowy rok szkolny

Nowy rok szkolny

1 Września 2021

"Dosyć już lasów i traw!
 Dosyć koledzy hasania!
 Do szkoły, koledzy! Do ław!
 Pitagoras się kłania…"

Dnia 1 września 2021 r. po raz kolejny rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Z samego rana po wakacjach na apel przybyli uczniowie klas IV, V, VII, VIII. Z powodu pandemii apel ten przebiegał w odmiennej formie, czyli przez szkolną radiolę. Następnie uczniowie uczestniczyli w spotkaniach z wychowawcami.

Dwie godziny później w murach szkoły pojawili się uczniowie oddziałów przedszkolnych oraz edukacji wczesnoszkolnej. W związku z pandemią rozpoczęcie roku szkolnego dla uczniów klas II i III odbyło się w formie spotkań z wychowawcami. Natomiast dzieci oddziałów przedszkolnych oraz klas I uczestniczyli w krótkiej akademii, podczas której dyrektor szkoły Maria Kaczmarek ciepłymi słowami przywitała wszystkich uczniów i rodziców. Następnie dzieci udały się do sal wraz z wychowawcami.