Strona główna/Aktualności/Nasi uczniowie na warsztatach językowych Euroweek.

Nasi uczniowie na warsztatach językowych Euroweek.

15 Marca 2024

W dniach od 6 do 10 marca uczniowie z klasy 6a i 7a pod opieką nauczycielek: Pani Anny Rusnak i Pani Adeliny Jarmuszewicz brali udział w warsztatach językowych Euroweek.

Gościliśmy w Ośrodku Wczasowym „Słoneczna” w Międzygórzu.

Przez trzy dni uczniowie doskonalili swoje umiejętności językowe pod okiem wolontariuszy z Zimbabwe, Węgier, Peru, Meksyku i Gruzji.

Zajęcia były prowadzone w języku angielskim w formie interaktywnych warsztatów, gier symulacyjnych i praktycznych ćwiczeń.

Uczniowie chętnie i z dużym zaangażowaniem brali udział w zajęciach grupowych oraz zabawach integracyjnych, które wymagały od nich współpracy, kreatywności i umiejętności zaprezentowania się przez innymi uczestnikami.

Każdego dnia wolontariusze Fundacji Euroweek przybliżali uczniom kulturę, historię oraz tradycje krajów, z których pochodzą.

Poza zajęciami, które wypełniały niemal cały dzień, uczniowie mieli możliwość poznania atrakcji turystycznych Międzygórza, m.in. wodospadu, zapory wodnej oraz urokliwych ścieżek edukacyjnych wzdłuż rzeki Wilczki.

Uczniowie wrócili zmęczeni, ale bardzo zadowoleni. To był bardzo udany wyjazd.

Adelina Jarmuszewicz