Strona główna/Aktualności/Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia w 1 C

Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia w 1 C

25 Listopada 2021

25.listopada obchodzimy Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji uczniowie klasy 1 c zorganizowali dla swoich pluszowych przyjaciół specjalny dzień zabaw.

Obchody tego Dnia uczniowie rozpoczęli od zapoznania się z historią powstania Pluszowego Misia. Poznali ważne nazwiska związane z tym świętem i jak robi się misie.

Wcielając się w rolę misiów wykonali przepiękne opaski na głowę, tańczyli i pląsali do misiowych piosenek. Przygotowali paradę misiów, po której każdy uczeń przedstawił swojego misia i opowiedział jego historię.

Misie śmiesznie się witały, skakały i tańcowały. Na chuście Klanzy uczniowie zorganizowali misiom drzemkę, ale całkiem niezwykłą,  bo tuż po niej misie latały pod sam sufit. Uczniowie podczas zajęć wykonywali wiele ciekawych zadań związanych z misiami i świetnie się z nich wywiązywali.

Misie w podzięce przygotowały słodki upominek. Wszyscy świetnie się bawili.

K. Kawka

Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia w klasie 1 C