Strona główna/Aktualności/Konkurs "Czyste powietrze wokół nas"

Konkurs "Czyste powietrze wokół nas"

2 Marca 2021

W szkole dla oddziałów zerówkowych został zorganizowany konkurs pod hasłem "Czyste powietrze wokół nas". Nawiązywał on do realizowanego na zajęciach projektu antytytoniowego, którego organizatorem jest Główny i Państwowy Inspektorat Sanitarny.

Uczniowie wykazali się wielką wyobraźnią, pomysłowością i talentem. Prace  były tak piękne, że komisja nie mogła zdecydować się na to, która praca zasłużyła na miano zwycięskiej, dlatego też każdy uczestnik został nagrodzony i wszyscy zajęli najwyższe miejsce na podium.

Dzięki uprzejmości właściciela Wytwórni Artykułów Spożywczych "BORAMEX", każdy uczestnik konkursu otrzymał nagrodę składającą się z różnorodnych chrupek kukurydzianych, a organizatorzy dołożyli puzzle i odblaski do każdej paczki. Nie obyło się też bez pamiątkowych dyplomów.

K. Paprocka