Strona główna/Aktualności/Klasa 3 A na survivalu

Klasa 3 A na survivalu

11 Października 2021
Zapraszamy do obejrzenia relacji z wycieczki klasy 3A do Fort Tramp w Smolnej, gdzie pod okiem prawdziwych żołnierzy, pasjonujących się w sferach paramilitarnych pokonywali swoje słabości i stawiali czoło różnym, niecodziennym wyzwaniom.

Uczniowie mieli okazję zaznać elementów survivalu, strzelali z prawdziwych karabinków pneumatycznych, uczyli się udzielania pierwszej pomocy, a także samopomocy i poznali elementy samoobrony.

Musztrę zapamiętają na pewno długo… przyjmowanie postawy zasadniczej czy swobodnej, stosowanie się do komend i określonych zwrotów było nie lada wyzwaniem.

Na zakończenie, w ramach nagrody za cały trud i zaangażowanie rozpalono ognisko na leśnej polanie.  Wspólne przygotowanie posiłku sprawiło dzieciom ogromną radość i satysfakcję. Kiełbaski i wojskowy prowiant smakowały jak nigdy dotąd.

N. Różańska