Strona główna/Aktualności/Dzień Edukacji Narodowej

14 Października 2021

Dziś, pod kierunkiem swojej wychowawczyni, uczniowie klasy 3B poprowadzili uroczystą akademię z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uczniowie przygotowali program artystyczny, w którym wyrazili wdzięczność wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły za przekazaną wiedzę oraz trud włożony w kształcenie młodych umysłów i serc.

Po oficjalnej części odbyła się część humorystyczna, w której uczniowie odegrali scenkę,, Dzień nauczyciela w edukacji wczesnoszkolnej ". Na zakończenie uczniowie wręczyli wszystkim pracownikom szkoły laurki oraz małe co nieco.

W tym dniu również, przez szkolną radiolę, Samorząd Szkolny, w imieniu wszystkich uczniów, złożył wychowawcom, nauczycielom i pracownikom szkoły najserdeczniejsze życzenia, dołączając do tego muzyczny upominek.

Kategoria: Dzień Edukacji Narodowej [1]
Format Data publikacji Nazwa pliku (kliknij aby pobrać) Pobierz Zobacz
mp4 2021-10-14 Piosenka z okazji Dnia Edukacji Narodowej w wykonaniu uczniów klasy 3 B
ilość pobrań: 188