Strona główna/Aktualności/Karnawał w oddziałach przedszkolnych

Karnawał w oddziałach przedszkolnych

2 Lutego 2021

W poniedziałek w naszej szkole dla uczniów oddziałów 0A, 0B i 0C zorganizowano zabawę karnawałową. Od samego rana bajkowo przebrani uczniowie z balonami w dłoniach pojawili się na korytarzach szkoły. W salach uczniowie zjedli śniadanko i przygotowali się do wymarszu na salę balową. Na pięknie wystrojonej sali czekała już na wszystkich świetna zabawa, dla rozruszania wszystkich rączek i nóżek i sprawdzenia czy bal będzie można rozpocząć poleciały pierwsze dźwięki piosenki. Potem przyszło do prezentacji postaci w jakie zamienili się uczniowie. Były pociągi, tańce z balonem, wyzwania taneczne, kaczuchy i wiele innych wesołych tańców. Pomiędzy tanecznymi szaleństwami znalazła się chwila na odpoczynek, słodki poczęstunek i soczek na ochłodę. Zabawa  była  bardzo udana, gdyż każdy uczestnik wyszedł z niej z szerokim uśmiechem na buzi.

K. Paprocka

Bal karnawałowy w oddziałach przedszkolnych.

Podobne wiadomości: