Strona główna/Aktualności/Dzień Praw Dziecka i Święto Życzliwości

Dzień Praw Dziecka i Święto Życzliwości

21 Listopada 2021

19 listopada w naszej szkole obchodziliśmy dwa piękne i ważne święta.

Wiedząc, że w dni weekendowe, czyli 20 i 21 listopada będziemy obchodzić dwa ważne wydarzenia, postanowiliśmy działać szybciej i przekazać wszystkim, co należy świętować w te dni.

Jako pierwsze, przez szkolną radiolę, zostały przekazane informacje na temat Międzynarodowego Dnia Prawa Dziecka, który przypada na dzień 20. listopada. Po nich wszyscy mogli wsłuchać się w słowa "Piosenki o prawach dziecka" w wykonaniu Małej Orkiestry Dni Naszych. Następnie uczniowie wysłuchali historii o Światowym Dniu Życzliwości i Pozdrowień, który obchodzimy 21. listopada. Towarzyszyła jej piosenka Anny Jantar "Tak mało trzeba nam i dużo tak".

Uczniowie mogli "poczęstować " się dobrym słowem i uśmiechem dzięki mini plakatom rozwieszonym na korytarzach szkoły.