Strona główna/Aktualności/Dzień Pluszowego Misia w świetlicy szkolnej

Dzień Pluszowego Misia w świetlicy szkolnej

27 Listopada 2022

Mały, duży, bury, kolorowy. Każdy posiada bądź posiadał własnego ulubionego misia pluszowego. Pluszowy miś to najlepszy przyjaciel każdego malucha, ukochana maskotka na dobre i złe chwile. Można go przytulić, a nawet powiedzieć mu o czymś bardzo ważnym.

O święcie tej postaci nie zapomniały dzieci z grupy świetlicowej. Dzieci poznały historię Święta Pluszowego Misia, wspólnie recytowały wiersze o misiach, oglądały bajki, bawiły się przy piosenkach:" Pluszowy Miś", "Ja jestem niedźwiadek", "Jadą, jadą misie", brały udział w zabawach ruchowych, zgadywankach i wykonywały prace plastyczne.

Dzień Pluszowego Misia był pełen uśmiechu i świetnej zabawy. Mam nadzieję, że to misiowe spotkanie zostanie w pamięci dzieci na długo.

Piotr Kowalczyk

Podobne wiadomości: