Strona główna/Aktualności

Znaleziono wiadomości: 802.

Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia w 1 C

25.listopada obchodzimy Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji uczniowie klasy 1 c zorganizowali dla swoich pluszowych przyjaciół specjalny dzień zabaw.

Malować każdy może ...

Jak znane słowa podpowiadają "Śpiewać każdy może...", klasa 1 c przekształciła je na Malować każdy może ... i to do muzyki.

Dzień Praw Dziecka i Dzień Życzliwości w klasie 1 C

19 listopada, w trakcie zajęć lekcyjnych uczniowie klasy 1 c świętowali Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka i Światowy Dzień Życzliwości.

Dzień Praw Dziecka i Święto Życzliwości

19 listopada w naszej szkole obchodziliśmy dwa piękne i ważne święta - Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka oraz Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień.

Klasa 1c na wycieczce

Uczniowie klasy 1c wybrali się na wycieczkę do Starej Kopalni w Wałbrzychu, gdzie mieli możliwość wcielić się w postać górnika.

Narodowe Święto Niepodległości w klasie 1 C

Uczniowie klasy 1 C obchodzili Narodowe Święto Niepodległości

Wycieczka do Parku Nauki i Techniki - EXPLORAPARK w Wałbrzychu.

W poniedziałek 8. 11. 2021 r. uczniowie klas VII i VIII udali się na wycieczkę do Parku Nauki i Techniki -  EXPLORAPARK w Wałbrzychu.

Szkoła do hymnu

Nasza szkoła po raz kolejny przyłączyła się do ogólnopolskiej akcji „Szkoła do hymnu”, w ramach której o symbolicznej godzinie 11.11 wspólnie zaśpiewaliśmy hymn narodowy.

Wyróżnienie w konkursie wokalnym

Zuzia Głodek, uczennica klasy IIIa, zdobyła wyróżnienie w XIX Powiatowym Festiwalu Pieśni Patriotycznej i Żołnierskiej.

Laurki dla Polski

W przeddzień Narodowego Święta Niepodległości dzieci ze świetlicy szkolnej nr 5 wykonywały Laurki dla Polski.