Strona główna/Aktualności/Zmarła była wieloletnia dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 (..)

Zmarła była wieloletnia dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 w Oleśnicy

5 Listopada 2020

"Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych"
                                        ks. Jan Twardowski

Dnia 4 listopada 2020 r. odeszła od nas wieloletnia Dyrektorka Szkoły Podstawowej nr 1 w Oleśnicy śp. Halina Kucharska. Koleżanka o niezwykłej osobowości, nauczycielka, wychowawczyni wielu pokoleń oleśniczan. Nauczyciele, uczniowie, przyjaciele w milczeniu oddają hołd i podziękowanie za to, że była z nami i tak wiele dała nam od siebie. Nieodżałowanej pamięci Halina Kucharska pozostanie na zawsze cząstką naszej historii. Będzie nam Jej bardzo brakowało. Swoim życiem pokazała, ile jest wart dla człowieka drugi człowiek, jakim jest dla niego darem jego przyjaźń, więź i spotkanie z nim. Pokazała, co jest miarą człowieczeństwa. Pozostawiła trwały ślad w naszych sercach. Dziękujemy Jej za to.
Składamy najszczersze kondolencje Rodzinie zmarłej.

Z wyrazami szacunku Dyrektor i Grono Pedagogiczne Szkoły Podstawowej nr 1 im. Książąt Oleśnickich w Oleśnicy

1        3