Fundusze Europejskie
Strona główna/Aktualności/Zawieszenie zajęć z powodu koronawirusa COVID-19.

Zawieszenie zajęć z powodu koronawirusa COVID-19.

11 Marca 2020

Szanowni Państwo,

Decyzją Ministra Edukacji Narodowej wynikającą z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa od 12 do 25 marca br. funkcjonowanie jednostek systemu oświaty zostaje czasowo ograniczone.

Ze względu na bezpieczeństwo zdrowotne Państwa i Państwa dziecka, zajęcia zostają zawieszone.

W naszej szkole 12 i 13 marca br. to dni, w których nie będą odbywały się zajęcia dydaktyczno-wychowawcze, a jedynie działania opiekuńcze dla dzieci, których rodzice nie zorganizowali jeszcze opieki.

Od poniedziałku, 16 marca br. uczniowie nie przychodzą do szkoły do 25 marca. Nauczyciele naszej szkoły będą kontaktować się z Państwa dziećmi poprzez e-dziennik w celu wspierania uczniów w nauce i przekazywania materiałów do samodzielnej pracy w domu. Bardzo proszę Państwa o zachęcanie dziecka do samodzielnej nauki w czasie gdy nie będzie lekcji w szkole. Ministerstwo Edukacji Narodowej na platformie epodręczniki.pl. udostępnia szereg materiałów edukacyjnych, które pozwalają uzupełnić, ugruntować i poszerzyć wiedzę. Dostęp do tych zasobów jest bezpłatny.

Przypominam, że jeśli Państwa dziecko jest w wieku do 8 lat, przysługuje Państwu zasiłek opiekuńczy do 14 dni. Szczegółowe informacje na stronie internetowej ZUS;

Proszę śledzić na bieżąco komunikaty GIS, MZ i MEN o sytuacji epidemiologicznej w kraju oraz informacje przesyłane przez e-dziennik.

Z poważaniem Maria Kaczmarek - Łysek

do góry