Strona główna/Aktualności/Za nami wakacje, nowy rok przed nami

Za nami wakacje, nowy rok przed nami

4 Września 2023

„Wakacje minęły,
uleciały jak chmurki na niebie.
Dzieci plecaki wzięły
i biegną szkoło do ciebie”

04 września 2023 roku o godzinie 9.00 odbyła się inauguracja nowego roku szkolnego, w której uczestniczyli uczniowie klas od 1 do 8. Dyrektor naszej szkoły pani Maria Kaczmarek-Łysek powitała wszystkich przybyłych na dzisiejszą uroczystość, a w szczególności tych, którzy dzisiaj po raz pierwszy rozpoczęli naukę w naszej szkole. Życzyła wszystkim uczniom powodzenia w nowym roku szkolnym, dużo zapału, chęci do pracy, wielu sukcesów i radości ze zdobywania wiedzy.

Dzisiejszy apel uświetnił swoją obecnością burmistrz Oleśnicy, pan Jan Bronś, który wspólnie z panią dyrektor wręczył uczniom stypendia za bardzo dobre wyniki w nauce oraz szczególne osiągnięcia sportowe.

Po uroczystości uczniowie udali się do wyznaczonych sal na pierwsze po wakacjach spotkanie ze swoimi wychowawcami.

Natomiast o godzinie 12.00 w murach naszej szkoły pojawili się wraz z rodzicami uczniowie oddziałów przedszkolnych, których ciepłymi słowami na placu apelowym przywitała dyrektor szkoły Maria Kaczmarek-Łysek wraz z panią v-ce dyrektor Beatą Makowską. Następnie dzieci udały się do sal wraz z wychowawcami.

Po dwóch miesiącach „lenistwa” czas wrócić do szkolnych ławek i nowych obowiązków.

Mamy nadzieję, że pierwszy dzwonek otworzy wszystkim uczniom drzwi do wielkiej przygody.

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024