Strona główna/Aktualności/Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Przedmiotowego „Leon”

Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Przedmiotowego „Leon”

18 Czerwca 2020

Znamy wyniki wiosennej, wyjątkowej, gdyż zdalnej sesji Ogólnopolskiego Konkursu Przedmiotowego „Leon”, do którego przystąpiło 24 uczniów - 5 reprezentantów miała klasa 1a, 7 przedstawicieli było z klasy 1b, 9 uczniów było z klasy 2a, 1 uczeń z klasy 2b oraz 2 reprezentantów z klasy 3a.

Wśród uczniów klas pierwszych najwyżej uplasował się Antoś Browarski, zajmując III miejsce w teście wiedzy z języka angielskiego.

W kategorii klas drugich zarówno z zakresu kształcenia zintegrowanego, jak i edukacji matematycznej najwyższe, odpowiednio II i III miejsce zajęła Lenka Żyła.

Wśród reprezentantów klas trzecich XI miejsce zajął Jan Mróz w teście wiedzy z edukacji matematycznej.

Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy i zachęcamy do udziału w sesji jesiennej.