Strona główna/Aktualności/Wycieczka do Torunia i Bydgoszczy

Wycieczka do Torunia i Bydgoszczy

20 Czerwca 2024

Uczniowie klasy 3a i 3c wybrali się na trzydniową wycieczkę do Torunia i Bydgoszczy, podczas której zwiedzili i zobaczyli wiele ciekawych miejsc.

Pierwszego dnia uczniowie wzięli udział w warsztatach wyrobu toruńskiego piernika i zwiedzili Toruń wraz z przewodnikiem.

Po cudownych wrażeniach uczniowie zakwaterowali się w miejscu noclegu i mieli czas na wspólne zabawy i rozmowy.

Kolejnego dni uczniowie udali się z wizytą do Centrum Nowoczesności "Młyn Wiedzy", gdzie odkrywały uroki nauki. Po tej edukacyjnej wycieczce wyjechali do Bydgoszczy, którą zwiedzili z przewodnikiem, a także udali się w rejs statkiem.

Wieczorem odbyła się dyskoteka, podczas której wszyscy świetnie się bawili.

Ostatniego dnia, zaraz po śniadaniu uczniowie wybrali się na seans w Planetarium "Wirująca Ziemia", po którym udali się do Inowrocławia z wizytą w przepięknych Tężniach Solankowych. Na koniec wycieczki pojechali do Kruszwicy, aby wspiąć się na Mysią Wieżę i podziwiać z niej piękne widoki.

Zapraszamy do galerii zdjęć z tej cudownej wyprawy.

Katarzyna Kawka

Uczniowie klasy 3a i 3c podczas wycieczki do Torunia i Bydgoszczy