Strona główna/Aktualności/Walentynki w klasie 3a

Walentynki w klasie 3a

16 Lutego 2021

Choć w tym roku walentynki przypadały w niedzielę, to klasa 3a postanowiła nie tracić okazji do integracji i wspólnej zabawy. Obchody święta miłości odbyły się u nas w poniedziałek i stały się okazją do rozmów na  temat ciepłych słów, jakie powinny nam towarzyszyć każdego dnia oraz słów zimnych i kolczastych, które czasami mogą bardzo nas ranić.
Dlatego też w codziennym życiu powinniśmy się ich wystrzegać, aby atmosfera życzliwości nigdy nas nie opuszczała.

Uczniowie podejmowali wiele ciekawych, angażujących aktywności. Najwięcej radości sprawiło pisanie ciepłych słów drugiej osobie, która na placach miała przyklejone serduszko -  w ten sposób każdy otrzymał walentynkę oraz walentynkowy test uważności - przez chwilę każdy mógł być aktorem. Wystarczyło tylko cierpliwie czekać na swoją kolej.

Pamiętajmy, aby miłość i życzliwość pielęgnować i rozwijać w nas każdego dnia, a nie tylko 14 lutego.

Ewa Grzesik

Podobne wiadomości: