Strona główna/Aktualności/Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024

24 Czerwca 2024

Piątek 21 czerwca był dniem, na który od dawna czekali wszyscy uczniowie, gdyż był to ostatni dzień roku szkolnego 2023/2024.

O godz. 9.00 odbył się uroczysty apel, podczas którego Pani Dyrektor Maria Kaczmarek-Łysek podziękowała wszystkim za wspólny rok pracy. Pogratulowała uczniom osiągnięć i ich zaangażowania w naukę oraz w życie Szkoły. Słowa podziękowań skierowała również do rodziców.

Głos zabrał także przewodniczący Rady Rodziców – Pan Grzegorz Żyła, który podziękował nauczycielom oraz rodzicom za współpracę. Gratulował uczniom osiągniętych wyników w nauce, życzył wszystkim udanych i przede wszystkim bezpiecznych wakacji.

Podczas uroczystej akademii podsumowano osiągnięcia uczniów, co było okazją do licznych gratulacji i wyrazów uznania dla ich pracy. Wyróżnionym wręczono dyplomy i nagrody książkowe. W tym roku aż 66 uczniów z klas 4-7 otrzymało świadectwa z wyróżnieniem.

Na szczególne uznanie zasłużyli uczniowie, którzy uzyskali najwyższe wyniki w nauce ze średnią ocen 6,0 oraz wzorowym zachowaniem. Są to: Anastazja Izawitko z klasy 6b, Emma Otto i Aleksander Rogowski z klasy 5b, Amelia Perczak z klasy 4c i Michał Wąsik z klasy 4a. Otrzymali oni stypendia ufundowane przez Radę Rodziców naszej Szkoły.

Uczniowie klas trzecich, którzy zakończyli pierwszy etap edukacji pożegnali się ze swoimi wychowawczyniami. Z tej okazji przygotowali krótki program artystyczny.

Nagrody za wzorowe czytelnictwo otrzymali uczniowie: Antonina Machaczka i Alicja Leśniorowska z klasy 3a, Miron Stępień, Antoni Gajos i Franciszek Kurczab z klasy 3b, Milena Mazepa z klasy 3c i Artem Taran z klasy 2c.

Na zakończenie uroczystości wręczono podziękowania rodzicom uczniów za aktywną działalność na rzecz naszej Szkoły.

Dziękujemy Dyrekcji, Nauczycielom i wszystkim pracownikom Szkoły – Wasze zaangażowanie pomaga rozwijać się i odnosić sukcesy naszym uczniom!

Dziękujemy Wam – Drodzy Uczniowie, za Wasz uśmiech i życzliwe słowo!

Dziękujemy Rodzicom za zaufanie i wspieranie działań Szkoły!

Po dziesięciu miesiącach przyszła pora na tak długo wyczekiwane wakacje !!!

Do zobaczenia we wrześniu!

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024