Fundusze Europejskie
Strona główna/Aktualności/"Szkoły Pełne Talentów"

"Szkoły Pełne Talentów"

19 Września 2022

Szanowni Państwo,

nasza szkoła uczestniczy w kampanii sieci Lidl pt. "Szkoły Pełne Talentów". Akcja trwa już od 5 września 2022 r. i polega na przekazywaniu Talenciaków (specjalnych kuponów) na rzecz wybranej szkoły.

Talenciaki otrzymują klienci sieci Lidl w zamian za każde 50 złotych wydane na zakupy zawierające przynajmniej jeden owoc lub warzywo. Zebrane w ten sposób Talenciaki można przekazać szkole na 2 sposoby:

  1. elektronicznie - skanując kod QR lub wpisując go ręcznie na stronie  https://szkoly.lidl.pl/VoucherDonation/grant?partyId=85500020081
  2. fizyczne - wrzucając kupon w szkole do wystawionych żółtych pudełek.

Zgromadzone Talenciaki będziemy wymieniać na nowoczesne wyposażenie szkoły. Dodatkowo każdy przypisany nam Talenciak jest losem w Wielkiej Szkolnej Loterii - przed nami 6 losowań, w których jest do wygrania m.in.: kompletnie wyposażona pracownia informatyczna, monitory interaktywne, podłogi multimedialne lub boty edukacyjne.

Im więcej nauczycieli, uczniów, rodziców, przyjaciół szkoły i znajomych włączy się w akcję „ Szkoły Pełne Talentów” i pomoże w zbieraniu Talenciaków dla naszej szkoły, tym więcej nagród uda się odebrać.

 

Talenciaki

do góry