Strona główna/Aktualności/Szkoła w jesiennych barwach

Szkoła w jesiennych barwach

24 Września 2021

23 września to pierwszy dzień kalendarzowej jesieni. Z tej okazji samorząd uczniowski zorganizował w naszej szkole dzień w barwach jesieni. Wszyscy uczniowie i nauczyciele z entuzjazmem włączyli się do akcji. W szkole zrobiło się bardzo jesiennie, a to za sprawą przepięknie przebranych uczniów i nauczycieli. Jesienne stroje charakteryzowały się różnorodnością i pomysłowością.

Oprócz kolorów jesiennnych pojawiły się także dary jesieni w postaci pięknych wianków, ozdobnych kapeluszy, pasków, a nawet torebek i innych akcesoriów.

Na przerwach można było posłuchać jesiennych utworów zarówno dla starszych, jak również dla młodszych uczniów.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za wykazanie się pomysłowością i włączenie się do świętowania Pierwszego Dnia Jesieni.

Uczniowie z klasy 1 C w jesiennej odsłonie