Fundusze Europejskie
Strona główna/Aktualności/Sukces naszych uczniów w zawodach z cyklu "Czwartek (..)

Sukces naszych uczniów w zawodach z cyklu "Czwartek Lekkoatletyczny"

22 Października 2020
W czwartek 22 października uczniowie naszej szkoły wzięli udział w ostatnich zawodach z cyklu "Czwartek Lekkoatletyczny". Zawodnicy startowali w sztafetach 4 x 100m i w sztafecie szwedzkiej, w której każdy zawodnik z drużyny przebiega jeden dystans: 400m, 300m, 200m i 100m.
Z dużym sukcesem wystartowała sztafeta chłopców z klasy 6a na dystansie 4×100m zdobywając pierwsze miejsce w składzie: Młotkowski Igor, Balahur Andrii, Wysmyk Gracjan i Szatkowski Igor. Na drugim stopniu podium, zdobywając srebrny medal w sztafecie 4x100m stanęły dziewczynki z klasy 6a: Jończyk Julia, Fornal Martyna, Knapek Emilia i Królik Amelia z klasy 7a. W sztafecie szwedzkiej drużyny dziewcząt i chłopców, w tych samych składach, po zaciętej walce wywalczyły brązowe medale plasując się na trzecim miejscu.
W kategorii klas starszych 7 -8 wystartowała również drużyna chłopców w składzie: Burzyński Piotr (7b) Hejninger Filip (7b) Jończyk Kevin (7a) i Witek Jan (7b), która w sztafecie 4x100m i sztafecie szwedzkiej zajęła miejsce czwarte.

Opiekunem startujących drużyn była Hanna Musiał-Krzywiecka.